TJ Sokol Tasovice 3:1 (1:1) A.F.C. Humpolec

Branky: 45. Štancl, 64. Špalek, 87. Čížek – 19. Savi

Sestava TJ Sokol Tasovice: Klímek Adam, Železný Petr, Navrátil Tomáš, Vocílka Tomáš, Lapeš Pavel, Štancl Petr (90.), Moravec Milan (K), Ryška Adam (85.), Špalek Jáchym (78.), Blahoudek Marcel, Vašina Jiří Střídali: Hrazdílek Lukáš, Šuba Pavel (78.), Dikovský Dušan (90.), Čížek Ondřej (85.), Hřebabecký Petr

Sestava A.F.C. Humpolec: Dubec Adam Zdeněk, Šerý Ondřej (82.), Kameš Matěj, Luňáček Ondřej, Popovych Ivan, Havel Matyáš (75.), Zástěra Štěpán, Savi Adam (K), Pešek Jan, Zástěra Adam (62.), Fila Martin Střídali: Maršík Daniel (75.), Šerý Daniel (62.), Farka Matěj (82.), Kuba Vít, Tadeáš Venc, David Lukáš

Komentář z utkání: Z Tasovic bez bodů.Náš tým narazil na soupeře, proti kterému se mu zrovna nedaří. A i v neděli tomu nebylo jinak. Naši přitom začali dobře, prvních třicet minut výborně napadali, aktivní vysoký pressing dělal tasovickým velké problémy. Šance Popovyche či Peška po rohu volaly po gólu, ten přišel záhy. Rychlou akci rozjel A. Zástěra a z voleje pálil krásně kapitán Savi – 0:1. Až poté přidali i domácí, a to hlavně na důrazu. Těsně před pauzou pak domácí Moravec rychle rozehrál míč ve chvíli, kdy si sudí Jahoda přivolal k sobě Peška a ten pak chyběl v obraně – 1:1. Ve druhé půli naši opět začali aktivně, ale kontry domácích na druhé straně byly smrtící. Při jednom z nich prošel Štancl téměř půlku hřiště, obehrál i dva stopery Peška se Zástěrou a předložil míč před bránu, kde už Dubec neměl šanci – 2:1. Naši bojovali dál, Martin Fila měl na noze vyrovnání, ale ze čtyř metrů napálil míč trestuhodně nad bránu. Po faulu na Popovyche pálil z trestného kopu střídající Šerý, ale také nad. A tak udeřilo na druhé straně. Další rychlý brejk nezachytila naše pravá strana a následný centr uklidil od břevna hlavou zcela volný Ryška – 3:1. Domácí dokonale překlopili misky vah na svou stranu.

Sestřih z utkání:

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:0 (0:0) A.F.C. Humpolec

Branky: 76. Kučírek

Sestava FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou: Březina David, Brož Pavel (83.), Píška Matěj (52.), Kučírek Vladimír, Horký Vít, Gramer Filip, Vodička Lukáš, Vágner Matěj (K), Chlubna Martin (83.), Malimánek Pavel (64.), Stehno Jonáš (64.) Střídali: Karel Jaroslav (64.), Šťastný Pavel (64.), Martinek Ondřej (83.), Toula Martin (52.), Žemlička Tomáš (83.), Smejkal Marian, Stehno Martin

Sestava A.F.C. Humpolec: Venc Tadeáš, Havel Lukáš, Kopic Tomáš, Brom Jindřich, Rukavytsia Ihor, Farka Matěj, Hypš Martin, David Lukáš, Pecha Martin, Kuba Vít, Och František Střídali: Cymorek Matyáš, Krupička Martin, Holzbauer Václav

Komentář z utkání: V prvním poločase jsme byli více než vyrovnaným soupeřem a vytvořili si dvě 100% šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Ve druhém poločase nás domácí tým postupně zatlačil a s tím přicházely i standardní situace, po jedné z nich jsme inkasovali. Poté jsme se pokoušeli o vyrovnání, ale to se nám nepodařilo. Nicméně i přesto, že jsme prohráli tím nejtěsnějším výsledkem musím kluky pochválit za přístup k utkání, ale hlavně za bojovnost.

A.F.C. Humpolec 2:2 (2:1) TJ Rovnost Budíkov

Branky: 5. a 33. Štěpán – 8. Žáček, 74. Málek (p)

Sestava A.F.C. Humpolec: Duben Václav, Metál Michal, Veselý Roman (K), Dalík Radim, Kubíček Filip (68.), Štěpán Pavel, Fischer Lukáš, Štěpán Kryštof (82.), Strejček Marek (72.), Dvořák David, Čábera Lukáš Střídali: Trecha Denis (72.), Brázda Jan, Havel Martin (82.), Váca Patrik (68.), Časar František

Sestava TJ Rovnost Budíkov: Havel Martin, Huďa Patrik, Kratochvíl Lukáš, Linhart Matěj, Tržil Matěj, Málek Jan, Skryja Jan, Kovář Martin, Bláha Lukáš, Žáček František (K), Kratochvíl Martin (82.) Střídali: Bláha Tomáš, Bláha Michal, Vávra Ondřej, Halla Filip, Hložek Miroslav (82.)