Kam na fotbal ?

Kam na fotbal s A.F.C. Humpolec o druhém říjnovém víkendu ? Přinášíme Vám pravidelný přehled.

MUŽI A

Naše A mužstvo se představí v neděli 10.10.2021 od 15:00 na domácím pažitu. Soupeřem našich borců bude Fotbalový klub ze Žďáru nad Sázavou.

Souboj devátého celku s jedenáctým celkem Divize D nabídne velmi zajímavý souboj o divizní body. Naše mužstvo po třech nezdarech bude chtít bodovat a tím se přimáčknout k předním patrům tabulky. Poslední utkání naši borci prohráli 3:4 na hřišti Staré Říše. Po nepovedeném úvodu naši hráči srovnali, avšak rozhodla chyba našeho hráče v závěru utkání.

Soupeř ze Žďáru poslední utkání remizoval 2:2 s Tasovicemi. Ještě před tímto duelem prohráli hráči hostujícího celku vysoko 0:8 na hřišti Startu Brno.

MUŽI B

B tým se vydá k venkovnímu utkání. Soupeřem našim hráčům bude domácí TJ Sokol Rozsochatec. Zápas startuje v sobotu 09.10.2021 v 15:00.

Náš tým v posledním utkání prohrál 3:4 s Novým Rychnovem. Po dvou výhrách to byla velká škoda. Hosté díky povedeném vstupu do druhé půle otočili z 0:1 na 4:1 pro Rychnov. Naši borci ze závěrečného tlaku vytěžili dvě branky a na remízu to nestačilo.

Domácí Rozsochatec bodoval v posledních dvou utkáních (remíza a výhra) a určitě nás nečeká lehké utkání. Poslední utkání hráči domácích odehráli v Třešti, kde remizovali 3:3. Souboj šestého a jedenáctého celku tabulky I. A třídy jistě přinese zajímavé momenty.

MUŽI C

Naše „céčko“ po volném víkendu čeká domácí zápas. Soupeřem našich hráčů bude TJ Sokol Želiv. Utkání se odehraje na Humpoleckém pažitu v sobotu 09.10.2021 od 15:00.

Souboj čtvrtého a třetího celku OP III. třídy přinese jistě velmi zajímavý mač. Naši borci měli minulý víkend volný los a už se zpět na fotbalový trávník jistě těší.

Hosté ze Želiva mají o bod více než naši hráči, ale mají odehrané o dvě utkání více. V posledním utkání porazili Želivští doma Hořepník těsně 3:2.

DOROST U19, U17

V sobotu 09.10.2021 se mělo uskutečnit utkání našich mladších a starších dorostenců na půdě Sokola Bedřichov. Zápas byl odložen.

ŽÁCI U15, U13

Naši mladší a starší žáci přivítají na domácím hřišti své vrstevníky z S.K. Okříšky/Stařeč. Zápasy začínají v neděli 10.10.2021 v 9:00 (mladší) a v 10:45 (starší).

Přípravky U11, U9

Naše nejmladší kategorie čeká tento víkend řádná prověrka. Naše starší a mladší přípravky prověří týmy z Velkého Meziříčí. Uvidíme, tak jako každý víkend, krásné góly, kličky a akce našich nejmladších?? To můžete zjistit v sobotu 09.10.2021 od 9:00 a 10:20. Utkání se budou hrát na domácím hřišti v Okružní ulici celkem na čtyřech hřištích.