Kam na fotbal 7.5. a 8.5.2022?

Jaká utkání čekají naše týmy o tomto víkendu 07.05. a 08.05.2022 se dozvíte v následujícím přehledu.

MUŽI A

Naše A mužstvo se představí po druhé za sebou doma. V 21. kole Divize skupiny D přivítají svěřenci trenéra Veselého TJ Sokol Lanžhot. Zápas se odehraje v neděli v 08.05.2022 od 16:30 hod.

230 diváků sledovalo náš poslední zápas proti Tasovicím. V něm jsme bohužel po dobrém výkonu podlehli týmu z horní poloviny tabulky 0:2. V aktuální tabulce skupiny nám patří devátá příčka za zisk 23 bodů.

Lanžhot patřil v letošním ročníku k jednomu z favoritů divize. Aktuálně se Sokol nachází na třetím místě tabulky (29 bodů), na první Hodonín však ztrácí deset bodů. V posledním utkání Lanžhot porazil doma těsně 1:0 předposlední Ždírec.

MUŽI B

21. kolem pokračuje také darujdesatek.cz 1.A třída skupina A. Naši B muži se pod vedením Martina Zeta představí na hřišti Telče. Zápas s místním SK se odehraje v neděli 08.05.2022 od 16:30 hod.

Ve 20. kole předvedli naši borci velmi dobrý výkon a přivezli 3 body z Košetic za výhru 2:0. V prvním poločase se prosadil nejprve Daniel Kříženecký a konečnu podobu výsledku dal ve 42. Dominik Maršík.

Domácí SK Telč se aktuálně nachází na desátém místě tabulky. V posledním utkání Telč prohrála na hřišti Třeště 1:2. Utkání za stavu 2:0 pro Třešť zkorigoval v 83. minutě Kněžínek.

MUŽI C

Utkání našeho C mužstva, které mělo být součástí 21. kola ELPE Ligy okresního přeboru III. třídy bylo zrušeno. Důvodem je odstoupení Nového Rychnova B ze soutěže, a tak mají naši hráči tento víkend volno.

DOROST U19, U17

Naše starší a mladší dorostence čeká výjezd do Židenic. 25. kolo Dorostenecké Divize startuje pro starší Dorost U19 v neděli 08.05.2022 od 10:00. Podzimní měření sil mezi devatenáctkami A.F.C. a Židenicemi vyznělo lépe pro Židenice, které si odvezli z našeho stadionu 3 body za výhru 6:2.

Mladší dorostenci se představí ve stejný den proti stejnému soupeři od 12:30. Poslední měření sil dopadlo jasně pro Židenice, které porazili naše hráče drtivě 11:3.

ŽÁCI U15, U13

Starší žáci U15 se představí doma proti Chotěboři. Utkání nadstavby Krajského přeboru se odehraje v neděli 08.05.2022 od 10:45. Ve dvoukolovém systému nadstavby naši hráči podlehli nedělnímu soupeři na jeho půdě těsně 1:2. Po poločase to pro naše barvy vypadlo nadějně, jelikož těsný náskok 1:0 si naši hráči odnesli do kabin. Domácí však během 14. minut druhé půle utkání otočili na konečných 1:2.

Mladší žáci U13 se utkají s Chotěboří také. Jejich zápas startuje před utkáním starších žáků v 9:00. V posledním vzájemném měření sil dopadlo vítězstvím Chotěboře 8:3

PŘÍPRAVKY U11, U9

Naše nejmladší kategorie čeká další venkovní triangl. Tentokrát zavítají na hřiště do Chotěboře, kde se v rámci trianglu utká starší a mladší přípravka proti domácí Chotěboři a dalším hostům z Velkého Meziříčí. Utkání začínají v 9:00 a 10:20. Hraje se souběžně na čtyřech hřištích.