Kam na fotbal 13.08. a 14.08.?

Kam vyrazit podpořit naše týmy o následujícím víkendu se dozvíte v pravidelném přehledu

MUŽI A

V sobotu 13.08.2022 čeká na mužstvo trenéra Romana Veselého soupeř TJ Tatran Bohunice. Naši A muži mají naplánovaný výkop v 16:30. Utkání se odehraje na domácím stadionu v Humpolci.

A.F.C. Humpolec vstoupil do soutěže Divize skupiny D vysokou porážkou v Tasovicích (0:5). Hosté z Bohunic si v prvním kole poradili doma s Lanžhotem 1:0. V Bohunicích se dočkalo 400 diváků branky v 85. minutě, kdy se za domácí prosadil kapitán Marek Král.

MUŽI B

Naši muži B se představí stejně jako naše A mužstvo doma. Ve druhém kole 1.A třídy skupiny A bude soupeřem našich hráčů TJ Sokol Mírovka. Zápas se odehraje v neděli 14.08.022 od 14:00 na našem stadionu.

V prvním kole zavítali naši hráči do Pacova, kde prohráli 1:3. Za náš tým skóroval v 52. Filip Kubíček (branka na 1:1). Domácí však ve druhé půli ještě dvakrát skórovali a vedení 3:1 si pohlídali až do konce.

Náš soupeř z Mírovky si v prvním zápase poradil doma s Rozsochatcem v divokém zápase 5:3. Domácí o poločase prohrávali 0:2. Během čtrnácti minut však vstřelili tři branky a zápas následně dovedli do vítězného konce.

MUŽI C

Do soutěže tento víkend vstupuje také naše C mužstvo. V prvním kole Okresního přeboru třetí třídy přivítají naši borci v neděli 14.08.2022 od 16:30 soupeře z Božejova. Zápas se odehraje na stadionu v Humpolci.