Dorosty nestačily na Pelhřimov, Muži „C“ zvítězili nad Žirovem

O víkendu 12.11. a 13.11. pokračovala Divize dorostu a poslední utkání podzimní části odehrálo naše „C“ mužstvo.

MUŽI C

A.F.C. Humpolec 4:3 (1:1) TJ Střepina Žirov

Branky: 9. Luňáček, 57. Němec, 66. a 83 Zástěra A. – 33. Marek, 81. Náměstek, 92. Jonáš

Sestava A.F.C. Humpolec: Krupička Martin, Metál Michal, Němec René, Pokorný Richard, Zástěra Adam, Kubíček Filip, Štěpán Pavel (K), Beránek Adam, Vojtíšek Ondřej, Luňáček Ondřej, Onderka Jan, Duba Pavel, Marousek Kamil, Žáček Pavel, Horký Karel

Sestava TJ Střepina Žirov: Jonáš Jaroslav, Šanda Radek, Nebesař Luboš, Novák Jakub (K), Jonáš Lubomír, Pípal Matyáš, Marek Tomáš, Kubíček Zdeněk, Tomšů Marek, Křivan Petr, Samec Lukáš, Kroupa Jakub, Bartoň Filip, Bratrů Roman, Náměstek Tomáš, Hložek Jan

DOROST U19

FK Maraton Pelhřimov 4:1 (1:1) A.F.C. Humpolec

Branky: 1., 50. a 89. Hána, Dačo vl. – 37. Hypš

Sestava FK Pelhřimov: Pech Lukáš, Amcha Tomáš, Hotovec Adam, Morava Antonín (K), Hána Benjamin, Poul Jan, Pátek Ondřej, Mareš Martin, Ludvík David, Šimon Ondřej, Šťásek Tadeáš Střídali: Morava Filip

Sestava A.F.C. Humpolec: Venc Tadeáš, Růžička Jakub, Dačo Jakub, Hypš Martin, Komůrka Kamil, Kovář Adam (K), Baloun Daniel, Koubský Adam, Vacata Jakub, David Lukáš, Kuba Vít Střídali: Čábera Lukáš, Johanis Jakub, Holzbauer Václav, Cymorek Matyaš

Pavel Štěpán, trenér: „Bohužel jsme vstoupili do zápasu velmi špatně a hned v první minutě jsme inkasovali. Ve 37. minutě se nám podařilo po odraženém míči ze standartky skórovat na 1:1. Poté jsme byli lepším týmem, ale první zlomový moment utkání přišel ve 43. minutě, ve které dostal červenou kartu náš brankář. Druhým zlomovým momentem byl vlastní gól na 1:3. Kluci zápas odmakali, o jednoho hráče méně už ale nebyla síla utkání zkusit dotáhnout do remízy“