Náš „A“ tým má za sebou zimní soustředění!

Naši „A“ muži si zpestřili zimní přípravu herním soustředěním ve Sportcentrum Brandýs nad Labem. Pojďme se společně podívat report!

Hlavní trenér, Roman Veselý: „Měli jsme tady ideální tréninkové podmínky, přírodní trávu, umělku, zázemí hotelu Sportcentrum s halou, posilovnou, regenerací, video místností, atd.. Myslím, že to bylo opravdu na úrovni“

V rámci třídenního pobytu stihl náš tým i přátelské mezinárodní utkání. Soupeřem byl St. Martin, tým páté rakouské ligy, který byl na soustředění v pražském Edenu. „I zápas proti netradičnímu protivníkovi s bývalými hráči třeba Slávie byl dobrou zkouškou, hráči k tomu přistoupili výborně,“ dodal náš kouč.

A.F.C. Humpolec vs. FC St. Martin 4:1 (2:1)

Branky A.F.C.: Šerý, Pecha, Šmíd, Vavřička

Naši borci odcestovali na soustředění již v pátek 03.03.2023 v ranních hodinách. Tým po ubytování absolvoval dopolední trénink, odpolední trénink a video. Následovala večeře a regenerace.

V sobotní den 04.03.2023 měl náš tým naplánovaný pestrý program. Dopolední trénink, přátelské utkání, regenerace a video. V 16:30 se naši hráči začali přesouvat na společný teambuilding do Prahy. Navštívili utkání A.C. Sparta Praha vs. FK Teplice.

Nedělní dopoledne hráči strávili na regeneraci a po společném obědě se vraceli zpět do Humpolce.