Všechna dospělá mužstva se o tomto víkendu představí venku!

Domácí utkání dorostu se Spartou Brno bylo přeloženo a tak nás o tomto víkendu čekají pouze utkání kategorie dospělých. Všechna mužstva se představí na půdách soupeřů.

MUŽI A

V sobotu 25.03.2023 se od 10:15 představí naše první mužstvo na půdě TJ Tatranu Bohunice. (Utkání se odehraje v tréninkovém centru v Ivanovicích)

V prvním jarním kole náš tým neodehrál vůbec špatné utkání proti Tasovicím, ve kterém sice prohrál 0:2, ale za předvedený výkon se vůbec nemusel stydět. Utkání rozhodla zkušenost v šestnáctkách, ve kterých naši hráči bohužel selhali v zakončení.

Náš sobotní soupeř vstoupil do jarní fáze Divize prohrou na půdě Lanžhotu 0:3. V tomto utkání bylo definitivně rozhodnuto po hodině hry. Bohunice se prezentovaly aktivním napadáním a hrozily ze standartních situací.

Bohunice drží v tabulce čtvrté místo, náš tým se pokusí přiblížit záchraně. Podzimní měření sil skončilo na našem domácím stadionu prohrou 0:2.

MUŽI B

Muži „B“ vstupují v sobotu 25.03.2023 do jarních bojů v 1. A třídě na pažitu Mírovky. Utkání má naplánovaný výkop v 15:00.

Náš tým si zpestřil zimní přípravu účastí na domácím turnaji Bernard Cup 2023, ve kterém odehrál celkem 5 kvalitních zápasů a obsadil 4. místo.

Podzimní utkání v Humpolci dopadlo výsledkem 3:1 pro domácí. Dvě trefy zaznamenal Farka a jednu branku vstřelil Kříženecký. Za hosty se prosadil Böhm.

Pohled na tabulku je příjemnější pro našeho sobotního soupeře. Hráči Mírovky získali na podzim 23 bodů a drží v našlapané tabulce třetí místo. Humpolec je na místě osmém s 18ti body.

MUŽI C

Humpolecké „céčko“ bude dohrávat 8. kolo Okresního přeboru III. třídy v neděli 26.03.2023 od 15:00. Náš tým zavítá k okresnímu derby „céček“ do nedalekého Pelhřimova.

Podzimní duel byl přeložen na jaro z důvodu marodky na straně Humpolce a tým Pelhřimova našemu mužstvu s přeložením vyhověl.

V tomto utkání půjde o souboj prvního celku tabulky se třetím. Naši hráči ztrácí na první Maraton 5 bodů.