Letní aktivity Sportovního střediska mládeže klubu A.F.C Humpolec

Po návratu na fotbalové trávníky a rozvolnění v rámci amatérského sportu jsme jako klub absolvovali spoustu zajímavých aktivit pro veřejnost, školy a školky. Pojďte se s námi podívat na aktivity, které jsme v rámci klubu v posledních týdnech připravili.

Po rozvolnění se jako první přihlásili o slovo naši dorostenci pod vedením trenéra Svatopluka Veroňka. Trenér oslovil vedení klubu, zda by bylo možné kluky odměnit za jejich snahu v době pandemie. Kluci poctivě trénovali on-line, video jste jistě viděli na našem facebookovém kanálu. Tvrdá dřina našich borců byla odměněna novými míči pro celý tým. Při hláškách „máme nové roteiro“ jsme se u předání míčů docela zasmáli. Kluci si však za poctivou práci v době pandemie míče zasloužili. Nejvíce a nejlépe pracujícím hráčem byl vyhlášen Daniel „Messi“ Baloun. Dana nyní bohužel trápí zranění a tak mu přejeme brzké uzdravení. S Danem jsme si krátce popovídali. Dan byl neskutečně rád za návrat na fotbalové trávníky, že může být zase v kolektivu. Na pandemii našel i nějaká pozitiva. Mohl se soustředit na studium a vyzkoušel si svoji morálku, když měl pracovat sám podle individuálního plánu.

Další aktivitou byla návštěva MŠ Na Rybníčku. Článek k tomuto dni jsme již v červnu psali, ale můžete si ho připomenout na odkazu níže.

Report z tohoto dne naleznete zde https://afchumpolec.cz/sportovni-dopoledne-v-ms-na-rybnicku/

Akcí, za kterou jsme byli neskutečně rádi bylo sportovní odpoledne s naším fotbalovým klubem na Platformě Humpolec v parku Stromovka. Toto odpoledne navštívilo naše stanoviště bezmála 100 dětí. Rozdalo se také ke stovce odměn za splnění všech stanovišť. Někteří šli na stanoviště i dvakrát. Úsměv, zábava, vtažení trenéři při práci s dětmi. Tento den splnil vše, co jsme od něho očekávali. Do tohoto odpoledne se zapojilo spoustu lidí z našeho fotbalového klubu. Koordinátor akce za klub A.F.C. Tomáš Hlubuček velmi děkuje všem, kdo na této akci pomohl. Jmenovitě: Jarda K., Lucka K., Ondrovi L., Dušanovi L., Hance Š. a všem dorostencům, kteří pomohli a s dětmi závodili. Užili jsme si všichni společně spoustu legrace. Speciální poděkování patří také sponzorům, kteří věnovali ceny pro veřejnost. Darujdesátek, Reality 11, Fotbalový KEMP Standy TECLA.

Dne 18.06.2021 jsme navštívili ZŠ a MŠ v Čejově. Trenér Tomáš společně s GTM Martinem Moravcem připravili první blok pro nejmenší a to žáky mateřské školky. Děti byly neuvěřitelné. Kácel se les, běhalo se po opičí dráze, hráli jsme kuželky a skákali v pytlích. Druhý blok trenéři připravili další aktivity, tentokrát pro děti prvního stupně základní školy. K vidění byla Velká pardubická s jízdou na rozlišovacích dresech, podbíhání lana a také třeba hra na nemocnici a podobné soutěže a hry. Tímto patří speciální poděkování paní ředitelce Mgr. Zuzaně Žaloudkové. Díky jejímu vstřícnému postoji se nám podařilo uzavřít smlouvu o sportovní spolupráci pro naše sportovní středisko mládeže. Už teď se do školy opět těšíme. Užijeme si opět spoustu zábavy.

Zatím poslední aktivitou našeho klubu bylo uspořádání dvou turnusů fotbalového KEMPU Standy TECLA 2021. Kemp byl jako každý rok skvělý a všem účastníkům velmi děkujeme. Stejně velké poděkování patří celému realizačnímu týmu za bezchybné uspořádání a chod celého KEMPU. Kempu se zúčastnilo celkem 53 dětí. První menší skupinka měla krásnou rodinnou atmosféru. Druhý turnus byl počtem o něco větší, ale rozdělením do více skupin byl KEMP opět velmi kvalitní a všichni včetně trenérů si hrábli na dno svých sil.

Jak KEMP probíhal se dočtete zde: https://www.fotbalovykemp.cz/