Náš klub opět Sportovním střediskem mládeže

Fotbalový klub A.F.C. Humpolec získal pro sezonu 2021/2022 licenci Sportovního střediska mládeže OFS B1 (SpSM OFS B1). Přidělení licence na letošní rok potvrdil Výkonný výbor fotbalové asociace České republiky.

Náš fotbalový klub prošel licenčním řízením Tribunálu talentované mládeže Fotbalové asociace České republiky a navazuje tak na poslední sezóny, kdy mu byl statut SpSM rovněž udělen. Program Talentované mládeže podporuje růst fotbalistů všech věkových kategorií.

Pro náš klub je udělení licence SpSM OFS B1 v této nelehké době velmi pozitivní zprávou, ale také závazkem. Práci s mládeží bude nyní nutné věnovat opravdu velkou pozornost. Udělení statutu pro A.F.C. je pro nás všechny velkou motivací do další práce a pevně věříme, že již brzy se budeme potkávat na trávnících tak, jak jsme byli všichni zvyklí.

Statut SpSM OFS B1 jsme získali jako jediný klub v okrese Pelhřimov a to na nás převádí i značnou zodpovědnost při práci s mládeží. Nyní máme jako klub i člena v komisi mládeže Okresního fotbalového svazu. Komise mládeže už nyní připravuje varianty a možnosti pro posun okresního fotbalu mládeže a my jako klub je budeme plně podporovat. Dále byl náš zástupce zvolen místopředsedou Výkonného výboru okresního fotbalového svazu Pelhřimov.

Všem fanouškům a příznivcům klubu A.F.C. Humpolec přejeme pevné zdraví a snad jsme Vás těmito pozitivními zprávami potěšili.