Jak si vedli naše mužstva o víkendu 21.8.2021 a 22.8.2021 ? Pojďte se s námi podívat na výsledkový servis

A.F.C. Humpolec 2:1 (0:1) SK Bystřice nad Pernštejnem

Branky: 73. Ondřej Tomovič, 88. Jan Pešek – 39. Miloš Prášil

Sestava A.F.C.: Kříž Tomáš (K), Pecha Martin, Šerý Daniel, Dalík Radim, Svoboda Ondřej, Tomovič Ondřej, Maršík Jiří, Kopic Tomáš, Benáček Jakub, Zástěra Štěpán, Pešek Jan. Střídali: Luňáček Ondřej, Havel Matyáš, Podoba Michal

Sestava Bystřice: Petr Miloš, Kuldan František, Svoboda Marek, Vraspír Vít, Vařejka Tomáš, Prášil Miloš, Jiránek Adam, Adamec Filip, Sklenář Radek (K), Malý Martin, Zbytovský Luboš Střídali: Čech David, Blaha Pavel

Do 4. kola Moravskoslezské divize skupiny D jsme vstupovali s plným bodovým ziskem a bodovat jsme chtěli i v tomto utkání.

V prvním poločase jsme sice nebyli tolik dominantní na míči, avšak jsme byli nebezpečnějším týmem. Ve 39. minutě jsme bohužel nepohlídali rohový kop, který byl rozehrán na bližší tyč a osamocený Prášil nedal našemu brankáři z blízka šanci. V 53. minutě přišel další nepříjemný moment pro A.F.C.. Hosté se kolmou přihrávkou dostali do rychlého brejku, domácí Maršík skluzem zasáhl protihráče těsně před pokutovým územím a viděl druhou žlutou kartu. I v deseti jsme dokázali zápas otočit. Naše barvy před vyrovnáním podržel golman Kříž a po pěkné akci srovnal v 73. minutě Ondra Tomovič. Rozhodnutí přinesla 88. minuta, ve které si našel zpětnou přihrávku Honza Pešek a z první ve skluzu umístil svou střelu přesně k tyči.

Muži B 1.A třída, skupina A

Kamenice n.L. 6:2 (2:1) A.F.C. Humpolec B

Branky: 34., 48. a 55. Houser Jiří, 38. Hadrava Tomáš, 51. Filípek Tomáš, 72. Brož Filip – 8. Maršík Dominik, 53. Kratochvíl Martin

Sestava Kamenice: Přibyl Ondřej, Míka Vojtěch, Jůn Petr, Melzoch David (K), Hadrava Tomáš, Brož Filip, Zahradník Tadeáš, Dejmek Michal, Hadrava Josef, Filípek Tomáš, Houser Jiří Střídali: Jačo Štěpán, Hadač Lukáš, Macháček Patrik

Sestava A.F.C.: Krupička Martin, Kratochvíl Martin, Málek Jan, Alt Dominik, Skryja Jan, Zástěra Adam, Žatečka Jakub, Maršík Dominik, Paťha Jakub (K), Kameš Matěj, Havel Matyáš Střídali: Staněk Jakub, Havel Lukáš, Žáček Jakub, Podoba Michal, Žáček Martin

Po domácí výhře nad Leštinou jsme chtěli potrápit prozatím stoprocentní Kamenici. Bohužel se nám v tomto zápase nevedlo. Po poločase 1:2 z našeho pohledu a červené kartě na straně domácích (45.minuta) jsme věřili v obrat. Domácí nás však přehráli a zaslouženě zvítězili.