Jak se dařilo našim týmům o posledním fotbalovém víkendu? Podívejte se na přehled

FC Slovan Havlíčkův Brod 2:1 (2:1) A.F.C. Humpolec

Branky: 3. Cakl, 9. Coufal – 35. Savi

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal Patrik, Pavlík Martin (K), Vrzal Milan (46.), Hloušek Vít, Válek Jakub (69.), Cakl Martin, Peca Jakub, Coufal Jakub (78.), Udržal Tomáš (95.), Dočkal Lukáš, Pavlík Jan Střídali: Pavlas Jakub (78.), Dejl Adam (69.), Sikora Martin, Pokorný Lukáš, Bárta Miloš (95.), Matulka Radek (46.), Konrád Lukáš

Sestava A.F.C. Humpolec: Janota Petr, Kameš Matěj, Luňáček Ondřej, Popovych Ivan (82.), Havel Matyáš (77.), Savi Adam (K), Maršík Jiří, Pecha Martin (40.), Homola Dominik, Och František, Fila Martin Střídali: Šerý Ondřej (82.), Maršík Daniel (77.), Hypš Martin, Kuba Vít, Zástěra Štěpán (40.), Zástěra Adam, Dubec Adam Zdeněk

Komentář z utkání: Prohrané derby na úvod. V prvním kole 4. ligy zavítalo áčko na hřiště našeho souseda z Havlíčkova Brodu. Domácí měli bleskový nástup a již po 8 minutách vedli 2:0. “Vůbec jsme nezachytili začátek zápasu a dvě fatální chyby nás poslaly do kolen. A to ještě Janota další šanci chytil,” řekl trenér Veselý. Ve 30. minutě, ale vrátil do hry náš tým kanonýr Savi a najednou se obraz hry změnil. Tým se začal lépe pohybovat a kombinovat a vytvořil si tlak, ale největší šanci Luňáček nedal. I ve druhém poločase šli naši za vyrovnáním, ale Saviho tutovka šla těsně nad. “Prohráli jsme si zápas špatným úvodem. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, ale bohužel to tentokrát nestačilo ani na remízu,” dodal kouč Veselý.

Sestřih utkání:

PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ NAŠICH MUŽSTEV

TJ Sokol Štoky 0:3 (0:1) A.F.C. Humpolec

Branky: 1x Kuba, 2x Rukavitsya

A.F.C. Humpolec 0:9 (0:4) SK Sparta Kolín

Komentář z utkání: Bylo znát, že se v průběhu prázdnin potýkáme s menší účastí na tréninkových jednotkách. Pořádně jsme se sešli, až v pátek před utkáním, dodali trenéři Lukáš Havel a Karel Horký.

A.F.C Humpolec 4:2 (2:1) SK Sparta Kolín

Branky:3x Trecha, 1x Váca

Komentář z utkání: První půle byla velice vydařená. Dobře jsme přecházeli do útoku a vytvořili si spousty brankových příležitostí. Vzadu vypomohl u třech 100% šancí brankář Matějka. Ve druhém poločase se hra začala otáčet na stranu soupeře. K vítězství nám pomohla pojistka v podobě čtvrté branky. Mám radost, že kluci chodí trénovat a tím pádem můžou konkurovat i divizním soupeřům, dodal trenér Lukáš Havel