Jak se dařilo našim týmům o víkendu 4. a 5.9.2021? Podívejte se na krátký výsledkový servis

Muži A MSD-D

A.F.C Humpolec 0:4 TJ Start Brno

Branky: 3. Musil, 16. Dovhanyuk, 61. Dovhanyuk, 85. Musil

Sestava A.F.C. Humpolec: Prchal Adam, Kameš Matěj, Luňáček Ondřej, Šerý Daniel, Dalík Radim, Svoboda Ondřej, Kopic Tomáš (K), Benáček Jakub, Pešek Jan, Tomovič Ondřej, Maršík Jiří Střídali: Vrátný Timotej, Havel Lukáš, Podoba Michal

Sestava TJ Start Brno: Sova Tadeáš, Kaláb Lukáš, Avdić Muamer (K), Pařízek Martin, Dovhanyuk Pavel, Sedlo Martin, Musil Petr, Doubravský Ondřej, Hubr Michael, Malár František, Frimmel Denis Střídali: Mach Petr, Mikeš Miroslav, Havlín Dominik

Zajímavý zápas v Humpolci ovládli hosté, kteří v každém poločase vstřelili dvě branky. Ráz zápasu udala hned 3. minuta. Centr z pravé strany si zády k bráně zpracoval Musil a parádní ránou přes hlavu nedal domácímu brankáři šanci. V 16. minutě už hosté vedli o dvě branky, když centr z levé strany propadl až k Dovhanyukovi, který si sám na zadní tyči věděl rady a uklidnil hosty přesnou střelou k tyči – 2:0. S tímto výsledkem už opaření domácí do přestávky nic neudělali. Po hodině hry přidal brněnský Start další gól. Nedůraz domácích na levé straně obrany využil Dovhanyuk, který prudkou ránou z úhlu propálil Prchala – 0:3. Konečnou podobu výsledku dal Musil, který pět minut před koncem uklidil do sítě přesný centr z pravé strany – 0:4.

Zdroj: fotbalunas.cz

Muži B 1.A třída, skupina A

TJ Slavoj Třešť 1:1 A.F.C Humpolec

Branky: 55. Mareš – 62. Melmulka

Sestava Třešť: Pokorný Adam, Tausch Michal (K), Lovětínský Dušan, Procházka Ondřej, Lupač Lukáš, Budíček Ondřej, Fencík Tomáš, Šimek Jakub, Krejčí Michal, Rod Štěpán, Hartl Luboš Střídali: Mareš Martin, Pöndl Ivo, Rod Tomáš

Sestava A.F.C. Humpolec: Podoba Lukáš, Staněk Jakub, Kratochvíl Martin, Málek Jan, Skryja Jan (K), Farka Matěj, Žatečka Jakub, Zástěra Adam, Melmuka Kryštof, Žáček Martin, Eremka Šimon Střídali: Kříženecký Daniel, Žáček Jakub, Časar František

Muži C – OP III. třída

A.F.C. Humpolec 1:0 TJ Sokol Božejov

Branky: 60. Veselý Roman

Sestava A.F.C. Humpolec: Krupička Martin, Metál Michal, Němec René, Trtík Pavel, Kotlík Michal, Pokorný Richard, Klofáč Jan (K), Veselý Roman, Havel Lukáš, Štěpán Pavel, Duba Pavel Střídali: Beránek Adam, Onderka Jan, Časar František, Trecha Jan, Hájek Roman, Havel Martin, Horký Karel

Sestava Božejov: Struhovský Adam, Šebesta Radek, Zabloudil Matěj (K), Menhard Jan, Matouš Jakub, Šátek Jan, Bečka Tomáš, Smítka Pavel, Kocián Vladislav, Carva Michal, Doskočil Michal Střídali: Aldorf Jakub, Křížek Daniel, Gebarovský Martin

Dorost U19 a U17 – MSDD-D

FC Vysočina Jihlava U19 9:2 A.F.C. Humpolec U19

Branky: 13. Blažek, 25. Štancl, 38. Bulička, 47. Pekárek, 51. Blažek, 61. Štancl, 62. Panský, 64. Blažek, 85. Trňák – 35. Jurásek, 90. Hlaváček

Sestava A.F.C. Humpolec: Venc Tadeáš, Hlaváček Aleš (K), Hypš Martin, Kovář Adam, Kubát Lukáš, Růžička Jakub, Vacata Jakub, Brom Jindřich, Komůrka Radim, Koubský Adam, Jurásek David Střídali: Hrala Jakub, Cymorek Matyaš

FC Vysočina Jihlava U17 6:0 A.F.C. Humpolec U17

Branky: 12. Veselý, 15. Čejka, 34. Šubert, 43. Rais, 75. Šubert, 85. Dobrovolný

Sestava A.F.C. Humpolec: Slavík Roman, Hložek Adam, Štěpán Kryštof (K), Vacek Vojtěch, Čábera Lukáš, David Lukáš, Hrala Jakub, Komůrka Radim, Johanis Jakub, Tejkal Miroslav Střídali: Petrov Radoslav, Jurásek David, Venc Tadeáš, Vrzalík Tomáš

Žáci U15 a U13 – KP žáků sk. A

A.F.C. Humpolec U15 2:2 SFK Vrchovina U15

Branky: 46. a 52 Komůrka – 12. Brusenbauch, 75. Jelínek

A.F.C. Humpolec U13 10:0 SFK Vrchovina U13

Branky: 2. Linhart, 4. Veleta, 17. Moravec, 22. Jankůj, 33. vlastní, 35. Moravec, 40. Moravec, 45. Žatečka, 50. Jankůj, 54. Čapek