„A“ muži prohráli s Havlíčkovým Brodem, Muži „B“ přivezli remízu z Košetic

Jak se dařilo našim týmům o posledním fotbalovém víkendu? Podívejte se na následující přehled

A.F.C. Humpolec 1:2 (1:0) FC Slovan Havlíčkův Brod

Branky: 11. Savi – 60. a 86. (pk.) Coufal

Sestava A.F.C. Humpolec: Janota Petr, Luňáček Ondřej, Šerý Daniel (K), Popovych Ivan (75.), Savi Adam, Maršík Jiří (69.), Pešek Jan, Zástěra Štěpán, Homola Dominik, Och František (60.), Fila Martin Střídali: Maršík Daniel (69.), Havel Matyáš (60.), Hypš Martin, Šmíd Vojtěch, Zástěra Adam (75.), Dubec Adam Zdeněk

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal Patrik, Pavlas Jakub (59.), Dejl Adam (46.), Hloušek Vít, Válek Jakub (69.), Cakl Martin, Fikar Daniel, Coufal Jakub, Víšek Pavel (92.), Dočkal Lukáš (59.), Pavlík Jan Střídali: Malimánek Pavel (59.), Pabousek Jiří (92.), Matulka Radek (59.), Málek David, Novák Vojtěch (69.), Vrzal Milan (46.), Mazánek Jakub

Roman Veselý, trenér: „Zdaleka jsme nepředvedli takový výkon, jaký jsme v derby očekávali. Po vedoucím gólů naše hra byla velmi kostrbatá místo toho, abychom se uklidnili. Druhý poločas jsme hráli hodně pomalu a vyrobili jsme několik hrubek, ze kterých nás Brod potrestal.“

Statistiky: Držení míče 45% – 55%, Střely na branku 8-9, Rohy 4-5, Úspěšné přihrávky 165-209

TJ Sokol Košetice 1:1 A.F.C. Humpolec

Branky: 39. Vejsada – 49. Zajíček vl.

Sestava TJ Sokol Košetice: Jíša Jan, Matouš Jan (45.), Zelenka Jiří, Vejsada Tomáš, Bejček Tomáš (60.), Zajíček David, Hanousek Leoš, Štyx Jiří (83.), Hanousek Jan (K), Kott Petr (46.), Vlk Jakub Střídali: Adam Ondřej (45.), Kubů Pavel (83.), Bartoška David (60.), Větrovský Tomáš (46.), Paťha Pavel, Říha Matěj

Sestava A.F.C. Humpolec: Krupička Martin, Havel Lukáš (46.),, Kopic Tomáš, Maršík Daniel, Hrala Jakub (46.), Nermut Rudolf, Popovych Ivan (46.), Vrátný Timotej, Farka Matěj (K) (69.), Pecha Martin, Šmíd Vojtěch Střídali: Melmuka Kryštof (69.), Hypš Martin (46.), Vepřek Jiří (46.), Kovář Adam, Kuba Vít, Rukavytsia Ihor (46.)

Komentář k utkání: „první mistrovský zápas béčka v Košeticích měl jako vždy znak derby. Košetice byly v prvním poločase lepším týmem a s velkým nasazením měli v prvním poločase převahu, která se projevila množstvím rohových kopů cca 12, ale obrana béčka řízená stopery Kopicem a Pechou a dobrými zákroky brankaře Krupičky kapitulovala pouze jednou. Do druhého poločasu nastoupilo béčko se třemi změnami v sestavě a začalo Košetice přehrávat a dočkalo se dokonce vyrovnávacího gólu, kdy po centru z levé strany a dotírajícího Dana Maršíka si Košetice dali vlastní gól. Bohužel v 65 .min. rozhodčí udělil druhou žlutou kartu za faul  Tomáši Kopicovi a béčko muselo jít do 10 hráčů, což domácím pomohlo a otupilo tlak béčka. Snahu Košetic o vstřelení vítězné branky zabránila dobrá defenziva oslabeného béčka a dokonce si mohlo odvézt 3 body, kdy nový muž béčka Ihor Rukavitsa sám před brankářem zaváhal. Remíza je z pohledu obou poločasů spravedlivá a pro béčko povzbuzením do dalších zápasů“

A.F.C. Humpolec U19 3:1 TJ Sokol Plačkov (muži)

Branky: Trecha 2x, Štěpán

Lukáš Havel, trenér: „V zápase jsme ještě měli možnost vyzkoušet věci před posledním mistrovským utkáním. Zkusili jsme si přírodní trávu, která nás hodně potrápila. Zápas jsme zlomili až ke konci utkání, ve kterém soupeři došli síly.“