Jak se dařilo našim týmům o posledním fotbalovém víkendu? Podívejte se na přehled

A.F.C. Humpolec 4:0 (0:0) TJ Dálnice Speřice

Branky: 48. Šerý O., 52. Zástěra A., 72. Havel, 85. Honzárek (vl.)

Sestava A.F.C. Humpolec: Adam Zdeněk Dubec, Šerý Ondřej (86.), Kameš Matěj, Luňáček Ondřej, Havel Matyáš (86.), Savi Adam (K), Maršík Jiří, Zástěra Štěpán, Homola Dominik, Zástěra Adam (55.), Fila Martin (76.) Střídali: Maršík Daniel (76.), Hypš Martin, Pešek Jan (55.), Kuba Vít (86.), Pecha Martin, Farka Matěj (86.), Janota Petr

Sestava TJ Dálnice Speřice: Švec Dominik, Fučík Adam (53.), Jančík David (K) (46.), Řezáč Martin (80.), Vlček Dominik, Soukup Patrik, Dufek Adam, Vrána Nicolas (66.), Pech Patrik (46.), Šíma Petr, Svoboda Pavel Střídali: Zach Vojtěch (53.), Honzárek Pavel (46.), Morava David (80.), Eremiáš Martin (66.), Merunka Jiří (46.), Moravec Josef

Komentář z utkání: Vítězné derby. Ve druhém kole jsme hostili v derby utkání tým Speřic. Hracím dnem áčka se stala sobota, a i tentokrát byla na stadionu slušná návštěva 500 platících diváků. Naši nezačali vůbec dobře a pustili po chybách hosty do několika rohů a závarů. Vše, ale vyřešil brankář Dubec. Až od 25 minuty náš tým přidal a dvě šance Saviho volaly po gólu. Ten přišel až po obrátce, když nováček v našem týmu Ondra Šerý oslavil premiérový start i gólem – 1:0. Po další rychlé akci centroval Savi a A. Zástěra měl jednoduchou úlohu zblízka – 2:0. To už naši pevně drželi otěže zápasu a Matyáš Havel nádherně vyšperkoval své sólo lobem ze 30 metrů přes bezmocného Švece – 3:0. Chvilku poté hostující střelec Svoboda zbytečně vlétl se žlutou do našeho brankáře mimo vápno a byl exligovým sudím Julínkem po právu vyloučen. Čtvrtou branku si pak srazil zkušený hostující obránce Honzárek po centru Havla do sítě sám a uzavřel účet derby – 4:0. “. Rozjezd byl pomalý, navíc hosté zlobili ze standartních situací. My nastoupili v hodně omlazené sestavě a bylo to znát, až ve druhém poločase jsme přidali a soupeře zlomili. Myslím, že výhra byla zasloužená,” dodal náš trenér R. Veselý.

Sestřih z utkání:

A.F.C. Humpolec 1:1 (1:1) 1.FC Batelov

Branky: 37. Farka (p) – 2. Pacek

Sestava A.F.C. Humpolec: Venc Tadeáš, Havel Lukáš, Kopic Tomáš, Nermut Rudolf, Rukavytsia Ihor, Farka Matěj (K), Rážek Dominik (42.), Kovář Adam, Pešek Jan, Kuba Vít (62.), Maršík Daniel Střídali: Vrátný Timotej, Brom Jindřich, Hypš Martin (42.), David Lukáš (62.), Krupička Martin, Koubský Adam, Melmuka Kryštof

Sestava 1.FC Batelov: Cháb Milan, Růžička Tomáš, Neuwirt Šimon, Houzar Michal, Habermann Šimon (28.), Pacek Dominik, Novotný Marek, Kupka Zdeněk, Vostál Lukáš (K) (57.), Koreš Zbyněk, Blaško Marian Střídali: Houzar Tobiáš, Blažek Jan (88.), Gabrhel Jan, Kozák Lukáš, Tausch Jaromír (28.), Tausch Jindřich, Beseda Ondřej

Komentář z utkání: první mistrovské utkání – Rezerva AFC nezačala dobře. Hned ve 3 min. hosté z Batelova skórovali po zaváhaní domácí obrany a dostali se do vedení. Domácí se snažili o zvrat a vypracovali si v prvním poločase dvě gólové šance, ale ani Rážek a následně Pešek nestříleli přesně. Ke konci poločasu brankář Batelova fauloval Peška a kapitán Farka z penalty srovnal skóre. 2. poločas se rezerva AFC snažila rozhodnout zápas, ale vzhledem k nepřesnostem a zbytečným ztrátám míčů si kromě třech závarů před brankou Batelova, nevypracovala gólovou šanci a tak zápas skončil remízou.

Sestřih z utkání: bude doplněno dnes.

TJ Sokol Čejov 2:3 (1:1) A.F.C. Humpolec

Branky: Veselý,2x Štěpán

Sestava A.F.C. Humpolec: Duben Václav, Onderka Jan, Kotlík Michal, Metál Michal, Melmuka Kryštof, Dalík Radim, David Lukáš, Kubíček Filip, Váca Patrik, Veselý Roman, Brázda Jan, Štěpán Pavel, Havel Martin, Trecha Denis

Komentář z utkání: Na přípravný zápas týden před soutěží si zajelo naše céčko do nedalekého Čejova. Hrál se pohodový a bezstarostný fotbal, kdy vynikali hlavně oba golmani, domácí Matějka a navrátilec v našem dresu Václav Duben ml, dodal střelec úvodního gólu Roman Veselý.

A.F.C. Humpolec 1:5 (1:2) TJ Tatran Střešovice

Branky: Kuba

Komentář z utkání: Generálka nedopadla výsledkově dobře, ale už jsme se prezentovali lépe než v předchozím přátelském utkání. Stále netrénujeme v plném počtu, a tak byl tým doplněn o mladší hráče, kteří se prezentovali dobrými výkony. V týdnu ještě potrénujeme a v sobotu zahájíme soutěž doma proti Radostínu nad Oslavou, dodal trenér Lukáš Havel.

A.F.C. Humpolec 0:0 (0:0) TJ Tatran Střešovice

TJ Jiskra Měřín 3:7 (2:1) A.F.C. Humpolec

Komentář z utkání: Přátelské utkání, které bylo pro mladší ročník vůbec prvním poznatkem velkého, “opravdového” fotbalu. V první půli byl soupeř klidnější v zakončení. My jsme neproměnili spousty šancí, a tak nás přehráli výsledkem 2:1. Do druhé půle jsme vyrovnali, soupeř opět odskočil, ale poté jim už došli síly a kluci chodili do úniků a také utkání otočili a přidali krásné branky až do konečného stavu 7:3 v náš prospěch. Hrálo se za velkého tepla, ale hoši to zvládli a za to je musím pochválit. Soupeř byl dnes opravdu kvalitní, dodal trenér Dušan Luňáček.

TJ Jiskra Měřín 2:6 (2:4) A.F.C. Humpolec