Jak se dařilo našim týmům o posledním fotbalovém víkendu? Podívejte se na přehled

FSC Stará Říše 0:5 (0:2) A.F.C. Humpolec

Branky: 29. Luňáček, 39. Och, 65. Savi, 73. Havel, 89. Homola

Sestava FSC Stará Říše: Dutka Roman, Chramosta Jan, Kryštůfek Lukáš, Tupik Oleksandr, Kvych Oleh, Čížek David, Zarovnii Maksym, Svoboda Adam (77.), Pokorný Michal (K), Tupik Dmytro (69.), Trojan Tomáš Střídali: Borzenko Serhii, Špalek Jáchym (77.), Pospíchal Josef (69.), Tomek Jaroslav

Sestava A.F.C. Humpolec: Dubec Adam Zdeněk, Kameš Matěj, Šerý Daniel (K) (74.), Luňáček Ondřej , Popovych Ivan, Havel Matyáš (84.), Savi Adam (84.), Pešek Jan, Zástěra Štěpán, Homola Dominik, Och František (84.) Střídali: Maršík Daniel (84.), Hypš Martin (84.), Maršík Jiří (74.), Šmíd Vojtěch (84.), Janota Petr, Zástěra Adam

Komentář z utkání: Střelecká show v Říši. Povedené vystoupení za sebou mají hráči A týmu. Poslední celek tabulky na jeho hřišti doslova rozstříleli. Naši udávali tempo utkání od úvodních minut a k vidění byly krásné akce, zakončené i góly. Mezi střelce se zapsalo hned pět hráčů. “Hráli jsme s nasazením od první minuty, byli jsme lepším týmem. Když jsme se dostali do dvoubrankového vedení, bylo o vítězi jasno. Kluci dnes hráli s velkou chutí a zápas si užili i netradiční střelci, “ chválil své svěřence trenér Veselý.

A.F.C. Humpolec 1:1 (0:1) TJ Sokol Rozsochatec

Branky: 82. Farka – 36. Bílek

Sestava A.F.C. Humpolec: Venc Tadeáš, Havel Lukáš, Nermut Rudolf, Vrátný Timotej, Brom Jindřich, Rukavytsia Ihor, Hypš Martin (65.), Farka Matěj (K) (88.), Maršík Daniel, Kuba Vít (65.), Šmíd Vojtěch Střídali: Krupička Martin, Baloun Daniel (88.), Koubský Adam, Havel Matyáš (65.), Och František (65.)

Sestava TJ Sokol Rozsochatec: Bílek Aleš, Pazderka Karel, Dočkal Michal, Horák Josef (52.), Halák Vít, Plodík Lukáš, Janovský Zdeněk (80.), Pelikán David (K) (92.), Halák Matěj (92.), Venc Martin, Bílek Jakub (80.) Střídali: Hamerník Daniel (92.), Svoboda David (92.), Venc Radek (80.), Pekárek Jakub (52.), Brož Václav (80.), Ledl Matyáš

Komentář z utkání: Domácí rezerva šla do zápasu s cílem získat se sousedním týmem v tabulce 3 body a definitivně se odpoutat z nižších pater tabulky. Naši hráči se snažili , ale z přemíry snahy docházelo k nepřesnostem v kombinacích a následným ztrátám míčů. Přesto si hráči domácích vypracovali dvě gólové šance v 1. poločase, které bohužel Martin Hypš neproměnil. Za to hosté z Rozsochatce nás potrestali z rychlého protiútoku chybu v defenzivě domácích a dostali se nečekaně do vedení . V druhém poločase se prakticky hrálo na půlce hostů, ale nefungovali finální přihrávky domácích hráčů, které by vedly ke vstřelení gólů. Přesto se jedna akce domácí rezervy povedla, kdy Matyáš Havel prošel přes dva obránce z pravé strany do pokutového území a přesným centrem na zadní tyč branky hostů našel domácího kapitána Farku, který hlavou srovnal na konečných 1:1. Vzhledem k herní kvalitě hostujícího Rozsochatce nemůže být domácí rezerva s hrou i výsledkem spokojena.

A.F.C. Humpolec 0:4 (0:2) TJ Dálnice Speřice

Branky: 8. a 49. Morava, 20. Boček, 63. Hnát

Sestava A.F.C. Humpolec: Venc Tadeáš, Metál Michal, Čábera Lukáš, Horký Karel, Veselý Roman (K), Dolejš Vojtěch, David Lukáš, Maršík Lukáš (71.), Holzbauer Václav, Štěpán Pavel, Havel Lukáš Střídali: Cymorek Matyáš (71.), Slavík Roman

Sestava TJ Dálnice Speřice: Moravec Josef, Ganobjak Vladislav (K), Vincenc David, Boček Josef (46.), Meruňka Jiří, Pohan Martin (53.), Nápravník Pavel, Řezáč Jan (77.), Morava David (85.), Moravec David, Eremiáš Martin Střídali: Hnát Jan (46.), Svoboda Lukáš (77.), Marek Tomáš (53.), Svoboda Jaroslav (85.)

A.F.C. Humpolec 5:2 (2:1) Lipník/Valeč

Branky: 23. Komůrka, 42. Trecha, 65. Cymorek, 83. David, 87. Mareš – 7. Štolz, 47. Kučerňák

Sestava A.F.C. Humpolec: Matějka Roman, Komůrka Kamil (67.), Kalivoda David (46.), Cymorek Matyáš (80.), Holzbauer Václav, Vrzalík Tomáš, Čábera Lukáš (K), Dačo Jakub, Štěpán Kryštof, Trecha Denis (57.), Váca Patrik (46.) Střídali: Dolejš Vojtěch (57.), Kuba Vít (46.), David Lukáš (46.), Slavík Roman (67.), Mareš Jakub (80.)

Sestava Lipník/Valeč: Padělek Jakub, Bašta Michael, Štolz Jan, Kučerňák Daniel (77.), Částek David, Vítámvás Tomáš (46.), Bárta Filip, Slatinský Tomáš (65.), Chmelíček Martin, Pačinek Tomáš (K), Padělek František Střídali: Buchal Lukáš (77.), Vydra David (65.), Filipec Milan (46.)

Komentář z utkaní: Šanci v základní sestavě dostali mladší kluci ročníku 2008. Soupeř šel po naší chybě do vedení už v 7. minutě. My jsme však stihli do poločasu skóre otočit. Nejdříve srovnal Komůrka a do vedení nás ve 42. poslal aktivní Trecha. Škoda jenom, že jsme branek nevstřelili více, příležitostí bylo opět hodně. Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře a soupeř nás potrestal ihned ve 47. minutě krásnou ranou z dálky. Vyrovnání nás probudilo a náš tlak nepřestával naopak díky střídajícím hračům se ještě stupňoval. Třetí branku přidal Cymorek po kombinaci s Víťou Kubou. Poté překvapil brankáře hostů střelou z dálky Lukáš David. Pátou trefou uzavřel skóre svoji první brankou v dorostu Mareš.

A.F.C. Humpolec 3:0 (2:0) FC PBS Velká Bíteš

Branky: 4. a 34. Jankůj, 79. Hrůza

Sestava A.F.C. Humpolec: Koten Filip, Čábera Richard (K), Dománek Stanislav, Linhart Adam, Klap Matyáš, Šidlák Jan, Jankůj Nikolas, Jirků Roman, Příhoda Josef, Čapek Lukáš, Hrůza Josef, Fikar Adam, Havel Martin, Výborný David, Palán Petr

Sestava FC PBS Velká Bíteš: Svoboda Vojtěch, Vrba Jan, Drlíček Lukáš, Zadělák Jakub, Hotárek Tobiáš (K), Hanzelka Kryštof, Cross Lukáš, Kouřil Ivo, Svoboda Adam, Nováček Lukáš, Katolický Filip, Střecha Matěj, Slavíček Jan, Ondráček Martin, Kovářík Dominik, Kosour Josef, Suchomel Adam

Komentář z utkaní: Za dnešní utkání musím kluky pochválit. I když jsme nastoupili bez tří hráčů základní sestavy, tak je ostatní skvěle zastoupili. Utkání jsme zvládli jak výsledkem tak i předvedenou hrou a zaslouženě vyhráli.

A.F.C. Humpolec 9:1 (5:0) FC PBS Velká Bíteš

Branky: 21., 33., 35., 52. a 58. Svoboda, 21. a 57. Bláha, 25. Macíček, 62. Nenadál

Sestava A.F.C. Humpolec: Písařík Oliver, Hložek Matěj, Moučka Ondřej, Veleta Oldřich, Havel Martin, Grabowski David (K), Svoboda Daniel, Koten Adam, Fikar Adam, Bláha Šimon, Šimek Matěj, Macíček Jakub, Kapusta Martin, Dománek David, Nenadál David

Sestava FC PBS Velká Bíteš: Datínský Dominik, Guzmán Adam, Jadrný Zděnek, Jelínek Tomáš, Jeřábek Jakub, Katolický Filip, Ošmera Adam (K), Smutný Radek, Rishko Ivan, Voda Matyáš, Ulman Vojtěch, Pelán Tomáš