Jak si vedla naše mládež o posledním fotbalovém víkendu? Podívejte se na přehled

Tatran Ždírec nad Doubravou 3:3 (1:2) A.F.C. Humpolec

Branky: 42. a 65 Kavalír, 67. Stehno – 7. Dolejš, 40. Štěpán, 76. Venc

Sestava Tatran Ždírec nad Doubravou: Novák Jakub, Čermák David (46.), Čermák Marek, Moucha Matěj, Sklenář Dominik, Kopecký František, Stehno Lukáš (K), Čalkovský Jan (46.), Kavalír Šimon (67.), Pleva Zdeněk, Nekovář Petr Střídali: Cao Jakub (67.), Švec Štěpán (46.), Burdun Vojtěch (46.), Janda Jakub, Špinar Matěj, Pátek Vít, Musil Radek

Sestava A.F.C. Humpolec: Slavík Roman, Komůrka Kamil, Dolejš Vojtěch (46.), Kalivoda David (58.), Kuba Vít, David Lukáš (K), Holzbauer Václav, Maršík Lukáš, Vrzalík Tomáš, Dačo Jakub, Štěpán Kryštof Střídali: Cymorek Matyáš (46.), Matějka Roman, Mareš Jakub, Venc Tadeáš (58.), Váca Patrik (86.), Trecha Denis

Komentář z utkání: Opět se nám povedl vstup do zápasu, rychle jsme vstřelili branku Celý první poločas jsme byli aktivní a hráli dopředu a vytvářeli si šance. Další branku jsme přidali po standardní situaci ve 40 minutě. Následně jsme bohužel neudrželi koncentraci a soupeř snížil. Ve druhém poločase za stavu 2:1 domácí vyvíjeli enormní snahu se zápasem něco udělat. To se jim povedlo po našich chybách ve dvou minutách. V 65. minutě vyrovnali a v 67. minutě šli do vedení. Kluci chtěli s nepříznivým stavem něco udělat a odměnou jim bylo vyrovnání v 76. minutě. Následně jsme se snažili vstřelit vítěznou branku, ale toto snažení ukončil závěrečný hvizd rozhodčího. Za trenéra Lukáše Havla a Karla Horkého zasloužená remíza pro oba týmy…

FK Maraton Pelhřimov 3:6 (1:2) A.F.C. Humpolec

Branky: 26. a 47. Shelefontiuk, 73. Vopálenský – 36. Klap, 39., 43., a 77. Skočdopol, 60. Havel

Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bláha Lukáš, Chodúr Jiří, Bouška Matouš, Rafaj Matyáš (K), Hrdlička David, Vopálenský Dan, Máca Lukáš, Krumpl Jan, Němec Jan, Petroušek Adam, Shelefontiuk Maksym, Žáček Jiří, Loskot Filip, Cichra Matyáš

Sestava A.F.C. Humpolec: Koten Filip, Čábera Richard, Dománek Stanislav, Veleta David (K), Linhart Adam, Havel Vojtěch, Klap Matyáš, Skočdopol Michal, Palán Petr, Žatečka Matyáš, Jankůj Nikolas, Čermák Filip, Šidlák Jan, Havel Martin, Příhoda Josef

Komentář z utkaní: Do utkání jsme opět vstoupili tlakem, ale nevyužili čtyři dobré příležitosti k otevření skóre. Proto přišel trest z ojedinělé akce a zase jsme prohrávali. Ale kluci se nepoložili, a do poločasu dvěmi povedenými akcemi skóre otočili. Ve druhém poločase jsme připustili snížení, ale dál jsme průběh kontrolovali a postupně přidávali další branky a soupeře nenechali přiblížit na méně než dva góly.

FK Maraton Pelhřimov 1:9 (1:7) A.F.C. Humpolec

Branky: 29. Janeček – 6., 33., 41., Pikovský, 10. Svoboda, 13., 23., 30., Trtík, 35. Kapusta, 45. Kopecký

Sestava FK Maraton Pelhřimov: Wiener Martin (K), Matějka Samuel, Moravec Max, Molytovnyk Vladyslav, Máca Viktor, Janeček Filip, Švejda Filip, Kadlec Tomáš, Šinfeld Matěj, Kopecký Adam, Koch Tomáš, Burda Michal

Sestava A.F.C. Humpolec: Písařík Oliver, Hložek Matěj, Moučka Ondřej, Veleta Oldřich, Havel Martin, Grabowski David (K), Svoboda Daniel, Koten Adam, Fikar Adam, Trtík Pavel, Pikovský Patrik, Macíček Jakub, Kapusta Martin

Komentář utkaní: Jasné vítězství si kluci připsali po vynikajícím výkonu v prvním poločase, kdy svého soka přehráli po všech stránkách a nasypali do domácí sítě sedm krásných branek a udělali radost nejen sobě, ale i rodičům. Druhý poločas nevypustili a přidali další branky. Před jejich výkonem smekám “klobouk”.