Výsledkový servis naší mládeže 11.05 a 12.05.2024

Jak se dařilo našim mládežnickým týmům o posledním fotbalovém víkendu? Podívejte se na přehled

A.F.C. Humpolec 9:1 (3:1) FK Bohemia Světlá nad Sázavou

Branky: 7. Maršík, 10. Komůrka, 41. a 63. David, 47. Venc, 49. a 65. Váca, 61. a 76. Štěpán – 15. Špéra

Sestava A.F.C. Humpolec: Matějka Roman, Komůrka Kamil, Cymorek Matyáš (81.), Baloun Daniel, David Lukáš (K), Holzbauer Václav, Maršík Lukáš, Čábera Lukáš, Dačo Jakub (68.), Štěpán Kryštof (75.), Váca Patrik Střídali: Kalivoda David (68.), Mareš Jakub (81.), Venc Tadeáš (75.), Hrala Jakub

Sestava FK Bohemia Světlá nad Sázavou: Pecha Michal, Zadníček Jakub (60.), Beránek Jan Miroslav, Trtík Ondřej (K), Ostatnický Šimon, Vojtěch Viktor, Sarkány Jan (60.), Špéra Tomáš, Špéra Stanislav, Urban Lukáš (19.), Pešek Martin Střídali: Křikava Miroslav (60.), Baťa Jakub (19.), Malina Daniel (60.), Kubista Tomáš, Štulíř Ondřej

Komentář z utkání: Do poslední chvíle jsme řešili základní sestavu. V zápase B týmu nedohrál Hrala. Vrzalík, Slavík, Dolejš a Trecha se nemohli z různých důvodů zápasu zúčastnit, a tak příležitost dostali ostatní hráči širšího kádru. Ihned v úvodu jsme si vytvořili dvě brankové příležitosti, které ještě gólem neskončili. V 7. minutě už otevřel skóre střelou za vápnem Maršík a za 3 minuty zvyšoval Komůrka. Za stavu 2:0 jsme začali hrát „profesorský“ fotbal a soupeř na to reagoval pěknou akcí a snižující brankou. Ve 41. minutě byl faulován ve vápně Baloun a Lukáš David předvedl všem, že pokutové kopy proměňuje zcela precizně. V poločase jsme vystřídali Balouna, který odjel splnit své povinnosti jako rozhodčí. Do útoku jsme tak poslali Vence, standardně brankáře, který všem spoluhráčům předvedl, jak se má na hřišti správně bojovat a makat. Ihned po 2 minutách vstřelil branku a poté vytvářel další šance pro své spoluhráče. Ve druhém poločase si otevřel brankový účet ještě Štěpán a Váca, a svojí druhou branku střelil David. Klukům bychom chtěli poděkovat za předvedenou hru a počet branek, přesně takovou odpověď po nepodařeném utkání s Bedřichovem jsme od nich chtěli. Dodali k zápasu trenéři Lukáš Havel a Karel Horký.

SK Okříšky/Stařeč 1:0 (0:0) A.F.C. Humpolec

Branky: 42. Novotný

Sestava SK Okříšky/Stařeč: Ježek David (K), Gajdoš Štefan, Kouba Zbyněk, Kružík Jaroslav, Rygl Vojtěch, Barák Tobiáš, Čermák Lukáš, Hradecký Jan, Klement Antonín, Kratochvíl Adam, Novotný Jeremiáš, Tekal Jan, Průža Zdeněk, Lojda Tomáš

Sestava A.F.C. Humpolec: Koten Filip, Čábera Richard, Dománek Stanislav, Veleta David (K), Linhart Adam, Havel Vojtěch, Klap Matyáš, Skočdopol Michal, Jirků Roman, Palán Petr, Žatečka Matyáš, Randon Marco, Čapek Lukáš, Příhoda Josef, Hrůza Josef, Jankůj Nikolas

Dušan Luňáček, trenér: Další utkání, ve kterém se opět ukázalo, že když proti nám nastoupí důrazný soupeř, máme problémy v rychlosti kombinace a ani překonání jeden na jednoho se nám příliš nevedlo. Když k tomu přidáme i kvalitu zakončení pak to nebyl z naší strany povedený zápas. V úvodu jsme si vytvořili dobré příležitosti, ale neproměníme je, a to nás hodně brzdí a sráží to kluky. V této kategorii je hlava 70 % výsledku. Na druhou stranu se snažili až do konce s výsledkem něco udělat.

SK Okříšky/Stařeč 2:6 (1:3) A.F.C. Humpolec

Branky: 24. a 37. Simonides – 4. a 56. Trtík, 10., 29., 67. a 69. Pikovský

Sestava SK Okříšky/Stařeč: Pevný Šimon, Tekal Jan (K), Čajánek Martin, Kejnovský Šimon, Simonides Gabriel, Caha Matyáš, Vláčil Matěj, Sedlář Benjamin, Pavelka Matěj, Nováček David, Pavelka Alex, Kouba Jan, Zelený Jonáš, Nestrojil Jáchym

Sestava A.F.C. Humpolec: Písařík Oliver, Hložek Matěj, Moučka Ondřej, Dománek David, Havel Martin, Grabowski David (K), Svoboda Daniel, Kapusta Martin, Koten Adam, Trtík Pavel, Pikovský Patrik, Macíček Jakub