Jak se dařilo našim týmům o posledním fotbalovém víkendu? Podívejte se na přehled

FC Velké Meziříčí 0:0 (0:0) A.F.C. Humpolec

Sestava FC Velké Meziříčí: Lancman Michal, Žalud Šimon, Sysel Matěj (75.), Šuta Radim, Kokorský Jakub (57.), Jonáš Josef, Malata Mirek (64.), Císař Ladislav, Svoboda Marek, Hron Vojtěch (K), Havlík Adam (64.) Střídali: Chlup Daniel (75.), Blažek Filip (64.),Halcin Jozef (57.), Raus Daniel (64.), Malata Marek, Puža Martin, Invald Roman

Sestava A.F.C. Humpolec: Janota Petr, Kameš Matěj, Luňáček Ondřej (75.), Šerý Daniel (K) (57.), Havel Matyáš, Savi Adam, Maršík Jíří, Pešek Jan (75.), Zástěra Štěpán, Homola Dominik, Och František Střídali: Maršík Daniel (75.), Popovych Ivan (57.), Šmíd Vojtěch (75.), Zástěra Adam, Dubec Adam Zdeněk

Komentář z utkání: Bod z Velmezu. Áčko zajíždělo na horkou půdu Velkého Meziříčí. To na jaře hraje ve skvělé formě, když stoupá tabulkou a porazilo mimo jiné třeba Zbrojovku a Lanžhot. Naši se však nezalekli a hráli naprosto vyrovnanou partii. “Čekali jsme, že domácí nás dostanou pod tlak, ale oni hráli hodně zezadu v bloku a hrozili jen dlouhými míči za obranu. My jsme hráli dozadu také zodpovědně a tak se zrodila bezbranková remíza. Tým musím pochválit, měli jsme tam dobré pasáže ve hře, bohužel nám tentokrát nevycházela finální fáze,” řekl kouč našeho týmu Roman Veselý. “ Teď už se všichni těšíme na zápas se Zbrojovkou a věříme, že nás povzbudí naši fanoušci, stejně jako s Lanžhotem.

A.F.C. Humpolec „B“ 0:0 (0:0) TJ Sokol Lípa

Sestava A.F.C. Humpolec: Venc Tadeáš, Havel Lukáš, Kopic Tomáš, Hrala Jakub (26.), Nermut Rudolf, Rukavytsia Ihor, Farka Matěj (K) (76.), Hypš Martin, Vepřek Jiří, Melmuka Kryštof (66.), Šmíd Vojtěch Střídali: Kubíček Filip (66.), Baloun Daniel (26.), Koubský Adam, Krupička Martin, Kuba Vít (76.)

Sestava TJ Sokol Lípa: Vašák Petr, Kříž Michal, Sochor Filip (K), Kutlvašr Josef, Šrámek Josef, Bouda Petr, Fejt Tomáš, Vápeník Tomáš, Rosecký Jakub, Průša Tobiáš, Havel Lukáš (69.) Střídali: Průša Artur (69.), Neuman Karel, Souček Ondřej

Komentář z utkání: Béčko Humpolce chtělo potvrdit 3 body z Třeště, a od začátku zápasu domácí hráči dobývali branku Lípy. Hosté, ale v defenzivě hráli velmi bojovně, předčili domácí rezervu v důrazu a nepouštěli je do brankových šancí. Přesto si B tým v 1. poločase vytvořil gólovou šanci, kdy Lukáš Havel předložil z levé strany přihrávku pro Martina Hypše. Ta, ale těsně minula branku. Komplikace pro domácí nastala ke konci 1. poločasu, kdy byl vyloučen po faulu domácí záložník Ihor Rukavytsia a tým šel do 10 hráčů. Přesto Lípa tohoto oslabení domácích nedokázala využít a soustředila se pouze na získání bodu za remízu. Rezerva se stále snažila, ale do gólové šance se hráči nedostali. Vzhledem k tomu, že béčko hrálo skoro 60 min. bez hráče, tak je kladem, že domácí tým získal alespoň bod za remízu.

SK Jiřice „A“ 4:4 (1:0) A.F.C. Humpolec „C“

Branky: 28. a 58. Koten, 53. Dvořák, 63. Tejkal – 51. Štěpán, 60. Zach (vl.), 66. Dalík, 83. Kubíček

Sestava SK Jiřice „A“: Zabloudil Roman, Dvořák Jakub, Hložek Adam (66.), Klíma Filip (84.), Tejkal Miroslav (84.), Příhoda Petr (K), Růžička Jakub (66.), Vincenc Jakub, Čepl Roman, Koten Patrik, Zach Vladislav Střídali: Křepinský Vojtěch (84.), Plaček Jakub (84.), Pospíšil Jan (66.), Staněk Martin (66.), Šlefr Filip

Sestava A.F.C. Humpolec: Venc Tadeáš, Metál Michal, Dalík Radim (75.), Veselý Roman (K), Kubíček Filip, Dačo Jakub (46.), Čábera Lukáš, Koubský Adam, Štěpán Pavel (75.), Melmuka Kryštof, Havel Lukáš Střídali: Onderka Jan (75.), Havel Martin (75.), Holzbauer Václav (46.), Vepřek Jiří, Horký Karel

Komentář z utkání: Do zápasu naskočili jak kluci z C týmu, tak hráči béčka a dorostu, kteří již měli svá utkání odehrána ráno a po obědě. V prvním poločase bylo znát, že soupeř je čerstvější a dostával se snadněji do šancí. Skórovat se mu však podařilo jenom jednou. V poločase šel dolů vyčerpaný dorostenec Dačo a místo něj přišel na hřiště dorostenec Holzbauer. Zkraje druhého poločasu srovnal Štěpán, ale ihned poté dvakrát udeřili domácí, kteří se tak dostali do dvoubrankového vedení. V 60. minutě snížil hlavičkou do vlastní branky Zach a ihned na to zvýšil Tejkal na 4:2. Poté jako by se domácí tým uspokojil a do šancí se dostávali hráči Humpolce. Na 4:3 snížil Dalík a v 83. minutě vyrovnal Kubíček. Poté ještě Kubíček nastřelil tyčku. Zápas tak skončil nerozhodně 4:4. Dodal trenér Martin Havel