Jak se dařilo našim týmům o posledním fotbalovém víkendu? Podívejte se na přehled

A.F.C. Humpolec 0:1 (0:1) FC Kuřim

Branky: 33. Zezula

Sestava A.F.C. Humpolec: Janota Petr, Kameš Matěj (81.), Luňáček Ondřej (68.), Havel Matyáš, Savi Adam (K), Maršík Jiří, Pecha Martin, Homola Dominik, Zástěra Adam (46.), Och František (46.), Fila Martin Střídali: Šerý Ondřej (81.), Maršík Daniel (68.), Popovych Ivan (46.), Pešek Jan (46.), Zástěra Štěpán (68.), Venc Tadeáš

Sestava FC Kuřim: Veselý Vlastimil, Bartoš Adam, Štastný Lukáš (56.), Čech Vojtěch (91.), Kořen Denis, Zezula Filip (46.), Svoboda Petr, Bárta Vítězslav (K), Pluháček Jan (77.), Kostrůnek Ivo, Pokorný Michal (56.) Střídali: Kučera Libor, Osvald Tomáš (56.), Musil Petr (46.), Motyčka Jaromír (77.), Ferlay Matyáš (91.), Rolinek Adam (56.)

Komentář z utkání: Náš A tým překvapivě doma podlehl nováčkovi soutěže z Kuřimi nejtěsnějším možným rozdílem. O výsledku rozhodla branka po standardní situaci, když hostující Zezula napálil odražený míč napodruhé z trestného kopu přímo pod břevno – 0:1. Naši se snažili, bojovali, kombinovali, hledali cestu k brance soupeře, ale branka nepřicházela. Ve druhém poločase si naši vytvořili chvílemi velký tlak, ale ani dvě šance Peška v závěru nám radost nepřinesly. „Krutá prohra, zápasu by spíše slušela remíza. Ve druhé půli jsme vystřídali, oživili hru, v závěru změnili i rozestavení, ale k bodům to nevedlo,“ litoval kouč Veselý. „Chybělo nám to co dělá výsledek, tedy hra na posledních dvaceti metrech, a to jak finální přihrávka, tak zakončení,“ zopakoval známou pravdu náš trenér.

Sestřih z utkání:

A.F.C. Humpolec 1:1 (0:1) TJ Sokol Rozsochatec

Branky: 89. Savi (p) – 45. Venc

Sestava A.F.C. Humpolec: Krupička Martin (46.), Havel Lukáš (46.), Zástěra Štěpán, Nermut Rudolf, Vrátný Timotej, Farka Matěj (K), Zástěra Adam, Kovář Adam, Koubský Adam (67.), Kuba Vít (67.), Maršík Daniel Střídali: Kopic Tomáš, Metál Michal, Brom Jindřich, Hypš Martin (46.), Venc Tadeáš (46.), Savi Adam (67.), Havel Matyáš (67.)

Sestava TJ Sokol Rozsochatec: Bílek Aleš, Pazderka Karel (73.), Dočkal Michal, Janovský Zdeněk, Halák Vít, Pelikán David (K), Plodík Lukáš, Bílek Jakub, Venc Martin, Lysak Artem (73.), Pekárek Jakub (52.) Střídali: Lesák Marek, Hamerník Daniel, Svoboda David (73.), Šimek Martin (73.), Halák Matěj (52.)

Komentář z utkání: Rezerva AFC nastoupila s odhodláním prolomit domácí prokletí výhrou po delším období. Přes velkou snahu se objevily opět stabilní chyby jako zbytečné ztráty míče a neproměnění dvou vyložených šancí. Naopak hosté si v závěru 1.poločasu vytvořili gólové šance a proměnili v 45 . minutě po rohovém kopu jednu z nich a dostali se do vedení. Druhý poločas rezerva AFC hrála převážně na polovině hostí, ale opět to skončilo na neproměněných pološancích. Naštěstí po jednom z centrů domácího AFC, hosté faulovali v pokutovém území kapitána Matěje Farku a Adam Savi penaltu proměnil a srovnal stav utkání na 1 : 1. Přesto je to další ztráta bodů a je nutné zapracovat především na proměňování šancí a zpřesnění přechodové fáze.

A.F.C. Humpolec – TJ Dálnice Speřice

1.SK Rokytnice n.R./Želetava 1:4 (1:1) A.F.C. Humpolec

Branky: 5. Rygl – 38. Veleta, 47. Dolejš, 81. Klap, 88. Štěpán

Sestava 1.SK Rokytince n.R./Želetava: Kacetl Dominik, Chalupa Jan, Královec Tomáš (82.), Molák Marek, Prokeš Martin (82.), Ferkl Adam (46.), Štork František (K), Veselý Denis, Dokulil Michal, Rygl Václav, Kasáček Filip Střídali: Bílek Štěpán (82.), Hájek Šimon, Šenekl Ondřej, Chalupa Vít (82.), Kasáček Martin (46.)

Sestava A.F.C. Humpolec: Matějka Roman, Cymorek Matyáš (75.), David Lukáš (K), Holzbauer Václav (65.), Dolejš Vojtěch (86.), Čábera Lukáš, Dačo Jakub, Štěpán Kryštof, Klap Matyáš (86.), Čábera Richard, Veleta David Střídali: Dvořák David (86.), Trecha Denis (65.), Váca Patrik (86.), Havel Vojtěch, Získal Jakub (75.)

Komentář z utkání: Zápas jsme nezačali dobře. Hned v 5. minutě otevřel skóre soupeř Rygl. Po gólu se domácí stále tlačili dopředu a svůj náskok chtěli navýšit, proti byl však brankář Matějka. Ve 38. minutě po dlouhém přímém kopu se ve skrumáži těl odrazil balon od kopačky Davida Velety a míč skončil za zády domácího brankáře. Následně dostal druhou žlutou kartu Lukáš David a musel do sprch. Naši hráči nic nezabalili a ihned po změně stran ve 47. minutě vzal Vojta Dolejš míč domácí obraně a přesnou střelou k tyči nás poslal do vedení. Poté nás domácí zamkli před naším pokutovým územím. Každopádně naše obrana dokázala vše odvrátit. Ke konci zápasu jsme poslali čerstvé síly do útoku, s tím, aby to kluci odjezdili nahoru-dolu. Konkrétně Denis Trecha svými výpady dělal domácí obraně velké problémy. V 81. minutě obešel obránce a nahrávkou pod sebe nabídl Matyáši Klapovi brankovou příležitost, a ten se nemýlil. Následně v 88. minutě se dostal Trecha znovu dopředu a tentokrát vybídl Kryštofa Štěpána, který zakončil neomylně na 1:4. Dnešní utkání rozhodně nebylo o štěstí, kluci šli na krev a nechali na hřišti všechno. Mám radost, jak utkání zvládli mladší kluci, přináší do týmu nový svěží vítr, doplnil trenér Lukáš Havel.

TJ Sokol Bedřichov „B“ 2:3 (2:2) A.F.C. Humpolec

Branky: 35. Dvořáček, 40. Janák – 13. Váca, 28. Žatečka, 51. Skočdopol

Sestava TJ Sokol Bedřichov „B“: Vlček Šimon (K), Štrof Jakub (69.), Janák Petr, Cáha Jakub (63.), Batkhuu Dulguun, Dvořáček Jiří, Grigoryan Kamo, Jaša Vojtěch (46.), Michael Daniel (69.), Zbytovský Vojtěch, Vacek Michal (59.) Střídali: Medvík Daniel (69.), Silági Robin (59.), Vaňkát Jáchym (69.), Vyskočil Jakub (63.), Blažek Robert (46.)

Sestava A.F.C. Humpolec: Koten Filip, Dvořák David, Veleta David (K), Trecha Denis (82.), Roch Filip (63.), Získal Jakub, Váca Patrik, Čábera Richard (63.), Klap Matyáš (46.), Žatečka Matyáš (82.), Skočdopol Michal Střídali: Hrůza Josef (46.), Randon Marco (82.), Havel Vojtěch (63.), Mareš Jakub (82.), Čáp Martin (63.)

A.F.C. Humpolec 12:0 (5:0) SK Okříšky/Stařeč

Branky: 19. Trtík, 22., 27., a 59. Jankůj, 35. a 74. Grabowski, 39. a 70. Šimek, 55. a 66. Linhart, 65. Šidlák, 80. Hložek

Sestava A.F.C. Humpolec: Písařík Oliver, Přibyl Miroslav (K), Šidlák Jan, Palán Petr, Havel Martin, Trtík Pavel, Grabowski David, Svoboda Daniel, Linhart Adam, Jankůj Nikolas, Čápek Lukáš, Berka Václav, Dománek David, Hložek Matěj, Šimek Matěj, Příhoda Josef

Sestava SK Okříšky/Stařeč: Průša Matyáš, Tekal Jan, Caha Matyáš, Komínek Ondřej, Nováček David, Barák Tobiáš, Šimek Marek, Simonides Gabriel, Hašek Radek (K), Sedlář Benjamin, Rygl Vojtěch, Pavelka Alex, Vláčil Matěj, Pavelka Matěj, Kofroň David

Komentář z utkání: V prvním utkání se kluci po úvodním rozkoukání předvedli v dobrém světle a soupeři nastříleli 12 branek. Do dalších utkání máme na čem stavět a dále se zlepšovat v individuálních dovednostech i v prostorovém vnímání na hřišti. Musím všechny pochválit za předvedené výkony, dodal trenér Dušan Luňáček

A.F.C. Humpolec 4:2 (0:0) SK Okříšky/Stařeč

Branky: 41. Pikovský, 47. a 60 (p) Bláha, 49. Macíček – 39. Nestrojil, 53. Čajánek (p)

Sestava A.F.C. Humpolec: Zach Tadeáš, Bláha Šimon (K), Beneš Dominik, Čábera Jan, Čábera Tomáš, Hanousek Matyáš, Macíček Jakub, Moučka Ondřej, Nenadál David, Veleta Marek, Veleta Oldřich, Pikovský Dominik, Susedík Ondřej

Sestava SK Okříšky/Stařeč: Čajánek Martin, Rymeš Štěpán, Zahajský Josef, Tejkal Roman, Kolman Adam, Nestrojil Jáchym, Polovčík Nikolas, Voda Václav, Kouba Jan, Olšanský Oliver, Denner Matyáš, Bilanych Vasyl, Fiala Pavel